Kurumsal Menü
Hakkımızda
Nursan Elektrik San ve Tic Ltd Şti  Çay Makinaları Satış Servis Yedek Parça  hizmeti vermektedir. Kuruldugu günden itibaren çağın gerektirdiği teknolojik alt yapısı ile endüstriyel mutfak ekipmanları ve Çay Ocağı Kazanı sektörleri alanında faaliyet göstermektedir.çay makinesi servisleri,çay makinesi servisleri ankara Maksan Fagor , Empero , Mizan , Edesa . Pimak , İnoksan , Çözüm , Electra Zanussi , Kayalar , Angelepo , Unox , s2000 , Classeq , Öztiryakiler , Hobart , Hatco , Electrolux , Robot coupe , Tolkar , grınd master , salva , tolon , winterhalter , convotherm , Kayalar , Kromlüks , Doughpro , La cımbali , Sveba dahlen , Myco , Çağdaş , Sılverlıne , La marzocco , Industrıo , Markaların Bakım Onarım Yedek Parça Hizmeti Vermekteyiz
 
Nursan Elektirik San ve Tic Ltd Şti tarafından üretimi yapılan çay kazanı ve endüstriyel mutfak ekipmanları firma bünyesinde ve dış kaynaklı laboratuvarlarda uluslararası sertifikasyon merkezleri tarafından testleri yapılarak belgelendirilmiştir.
 
Deneyimli ve teknik kadrosu kaliteden ödün vermeden, ürünlerinde en yüksek kalite hedefi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Ürünlerimizi en yüksek kalitede üretip kaliteli ve minimum kar marjı ile müsterilerimize sunmaktayız.
 
VİZYONUMUZ;
Sektörde adım adım ilerleyerek lider olmak; ülkemizi uluslararası alanda en iyi şekilde temsil etmek; ülkemize, ekonomimize, sosyal ve doğal çevremize değer katmaktır.
 
MİSYONUMUZ;
Tüm çalışanlarımızla, Müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılamak. Kalitede ve hizmette süreklilik temin etmek.